ADVERTORIAL

Tato nová úžasná teleskopická čočka na smartphony nenechává výrobce fotoaparátů v klidu…

5/5

Matěj Tomeček | 22/09/2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Taky Vám vadí, že když chcete vyfotit pěknou fotku mobilem, tak od objektu musíte být vzdálení jen pár kroků? Chcete si vyfotit lišku nebo ptáčka, ale pokud se k nim příliš přiblížíte, utečou Vám či uletí? Chcete si vyfotit scenérii hor, ale jsou příliš daleko? Máte štěstí, tento nový teleskopický objektiv vyřeší všechny vaše problémy.
 
Cestování je zábava. Při sledování ptáků, zvířat, krásných výhledů… si je chce každý přirozeně zvěčnit. Není to ale vždy snadné, dokonce je to někdy v zásadě nemožné, bez vhodného vybavení.
 
A tak my, běžní nadšenci pobytu venku, musíme přenechat ty nejlepší snímky těm, kteří mají peníze, aby si mohli dovolit potřebné drahé vybavení. Můžeme tak maximálně využívat přiblížení na telefonu a spokojit se pixelovými vrcholky hor, které přitom naživo vypadaly daleko lépe.
 
Opravdu to ale musíme nechat jen „profesionálům“? Někteří švédští inženýři s tímto tvrzením nesouhlasí. Jejich nový teleskopický objektiv má vše změnit.

Alternativa k fotoaparátům s velkým objektivem?

Tato malá, ale technologicky zajímavá vychytávka se nazývá Pilzor Monocular, nové dítko od švédských inženýrů, kteří na žádost své univerzity hledali efektivnější metodu, jak vytvořit objektiv s teleskopickým zoomem.
 
Výsledkem je 8palcová trubice, která je schopna poskytnout zvětšení až X18! Umožňuje běžným lidem, jako jsme my, pořizovat úžasné fotografie vzdálených objektů, aniž byste museli utratit celou svou výplatu v obchodě s fotoaparáty.
 
Může se pochlubit všemi funkcemi zaručujícími Vaše pohodlí. Má všechno, co kdy budete potřebovat, od vyrovnání roztřesení, až po noční vidění. Když jsme dostali do rukou Pilzor Monocular, byli jsme jednoduše unešení.

Čím je tak výjimečný?

Dobře, teďka tuto pasáž s námi vydržte, protože bude celkem technická. Švédští inženýři jako vůbec první použili technologii nanoleptání, technologii nanopole, technologii mezoporézní montáže, technologii tenkovrstvých mozaik a nanooptické materiály, díky čemuž dosáhli chybovosti u plochosti na objektivu méně než 10 nanometrů. Zároveň světelný ohyb dosahuje 30násobku v porovnání s teleskopem o stejném průměru. Oproti běžnému teleskopu se pak může pochlubit rozlišovacím úhlem 47krát (!) lepším než u uvedeného běžného teleskopu.
 
Co vlastně znamená celá tato vědecká pasáž? Laicky řečeno – ačkoli je jeho použití velmi snadné, technologie, která za ním stojí, je velice pokročilá.
 
Ale pokud byste pouze přístroj pouze viděli při vytahování z hezké tašky, tak byste to nepoznali. Pro naše netrénované oči vypadal jako obyčejný dalekohled. Ale mýlili jsme se.
 
Všichni v rámci naší kanceláře si chvilku zařízení vyzkoušeli. Každý testoval něco jiného. Někteří fotili ptáky, někteří pláž a někdo hory.
Pak jsme se rozhodli dát všichni dohromady komplexní seznam funkcí pro Pilzor Monocular:
 
Zvětšení obrazu X18 s 15mm okulárem – opravdu nenajdete žádné zařízení této velikosti, co by bylo schopné dosáhnout takového přiblížení. Vidíte osobu stojící 6 mil daleko! Skutečný technologický zázrak.
 
Systém Anti-Shake (proti roztřesení) a pokročilý stativ s místem pro uchycení mobilu – samozřejmě, že by po Vás nechtěli, abyste zařízení drželi u telefonu a klepající ruce by zničily krásný snímek. Pilzor Monocular Vám kryje záda.
 
Manuální zaostření – žádný objektiv neposkytuje stoprocentní výkon bez možnosti zaostřit, díky čemuž by se mohl snímek perfektně zaostřit. Rozostřete pozadí, aby váš objekt vyniknul jako na fotkách profesionálů.
 
Vestavěné noční vidění – pro případ, že jej chcete používat při špatném osvětlení.
 
Extrémně odolný – titanový obal, který odolá nárazům a prasklinám. Vhodné pro jakékoli extrémní výlety, které si naplánujete. Je vodotěsný, odolá prachu, klidně byste s ním mohli švihnout o zem. A to váží jen 1,1 kilogramu!
 
Kompatibilní s fotoaparáty mobilních telefonů – obecně lze říci, že pokud se Váš mobil vejde do úchytky (nastavitelné), pak jej lze propojit se Pilzor Monocular. S naším mobilem iPhone 11 vypadaly obrázky obzvláště pěkně.
 
Dobře dobře. Takže je to dobré. Dostali jste nás. Na své další cesty bychom jej chtěli s sebou. Ale kolik z našeho cestovatelského rozpočtu padne na tuto vychytávku?
 
Obvyklá maloobchodní cena Pilzor Monocular je dostupných 2.939 Kč . Považujeme to za více než spravedlivou cenu vzhledem k zázraku, který vykouzlila nanotechnologie. Máme toho ale víc. Mnohem víc. Společnost se rozhodla, že se o této technologické revoluci musí dozvědět každý, takže uspořádali speciální prodej, kdy dávají k dispozici Pilzor Monocular s 50% slevou! S poštovným zdarma po celém světě! Aktuálně jej můžete získat za pouhých 1.469 Kč!
 
Pilzor Monocular nás rozhodně ohromil. Jde o opravdu o jedinečného pomocníka na cestách, díky kterému bude Vaše cestování úžasné. Upřímně jej doporučujeme. Kupte jej, dokud je stále v prodeji.

Abyste se nemuseli spoléhat pouze na naše slovo, zde jsou lidé, kteří si Pilzor Monocular také zamilovali:

“Miluji přírodu, miluji cestování. Téměř vždycky, když jsem fotila krásné scenérie na instagram, jsem se setkala s objekty, které jsem si opravdu chtěla vyfotit, ale byly bohužel prostě moc daleko. Třeba loď v dálce, pěkná bouda na vrcholku hory. Ale na fotkách nešly tyto věci vůbec vidět. Pak jsem narazila na tohoto malého cestovatelského společníka a už nemusím lidem ukazovat na malé oblasti na fotkách, na které mžourají, aby viděli, co mám na mysli. HAHA.”

“PÁNI. Prostě. PÁNI. Chtěli jsme, aby byla naše cesta na safari nezapomenutelná a toto zařízení jsme našli, když jsme hledali foťáky. Byl spící lev příliš daleko od vozidla? Nebyl problém, jen jsme si ho přiblížili. Měli jsme problém zahlédnout geparda, který se ukrýval v trávě? Opět žádný problém, našli jsme ho díky tomuto přístroji. Nešlo nám vyfotit netopýry v noci? Jednoduché řešení, noční vidění! Opravdu byl díky této vychytávce náš výlet mnohem lepší, než kdybychom ji neměli. Navíc je levná, ale zároveň i kvalitní! ”

“Rád chodím na podzim lovit, což je čas, kdy ptáci začínají odlétat na jih. Měl jsem dalekohled, který měl, myslím, přiblížení x50? Na papíře? Nic se této kvalitě ani nepřiblížilo. Byl jsem schopný spatřit ptáka na vršku stromu, což jsem si myslel, že není možné ani s armádním vybavením trojnásobných rozměrů. Úžasná věcička.”

Shrnutí: Máte si koupit Pilzor Monocular?

Celkové Hodnocení

4.8/5

5/5
Snadnost Použití
99%
Specifikace
96%
Hodnota Za Peníze
98%

Rádi fotíte pěkné snímky? Pak ano! Na 100%.

Je malý a kompaktní, jeho cena ksvělá. Opravdu si neumíme představit, proč byste chtěli koupit zbrusu nový fotoaparát a objektiv za 10násobnou cenu, když můžete přitom dosáhnout stejného efektu. A to tyto produkty ani nemají tyto skvělé funkce, jako je noční vidění. Pilzor Monocular je jednou z nejlepších cestovních vychytávek, které se na trhu objevily od doby vynálezu vodotěsných 4k selfie fotoaparátů, ještě jsou navíc cenově dostupnější. Pořiďte si ho a začněte prozkoumávat pevninu a vyfoťte působivé fotky. Nebudete litovat. Neváhejte, ať nepropásnete příležitost, než skončí prodej!

Jak získat Pilzor Monocular?

Nyní, když už víte, že taková vychytávka existuje, potřebujete jen vědět, jak jej získat. Následujte prosím tyto jednoduché kroky:
 
Krok 1: Doporučujeme, abyste si objednali originální produkt Pilzor Monocular z oficiální stránky kliknutím sem.
 
Krok 2: Rozbalte jej, připojte ke svému telefonu a začněte fotit to, co ostatní (doslova) nemohli vidět.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Po omezenou dobu můžete získat 50% slevu a dodání zdarma!